ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

Договір публічної оферти є публічним, тобто згідно зі статтею 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець). При повній згоді з даним договором покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, відповідальності за недобросовісний замовлення і за невиконання умов цього договору. Договір вважається укладеним з моменту натискання кнопки ПІДТВЕРДИТИ ЗАМОВЛЕННЯ на сторінці оформлення замовлення і підтвердження його покупки.

  1. ТЕРМІНИ І ВИЗНАЧЕННЯ

Сайт – https://donandreas.com.ua

Продукт – об’єкт угоди сторін, який був обраний покупцем з переліку продукції розміщеної на сайті.

Покупець – будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно чинного українського законодавства, що має намір придбати той чи інший товар, і сплатити отримання такого товару.

Продавець – виконавець замовлення Покупця.

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1 Ця публічна оферта (далі – договір) визначає особливості купівлі-продажу товару на сайті.

2.2 Натискання в інтернет-ресурсі на сторінці оформлення ЗАМОВЛЕННЯ кнопки ПІДТВЕРДИТИ ЗАМОВЛЕННЯ, означає, що Покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець), згідно з чинним українським законодавством, взяв до виконання умови договору публічної оферти, які вказані нижче.

2.3 Дана оферта застосовується щодо будь-якого товару.

  1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

3.1 Надання Покупцеві доступу до всієї необхідної інформації про Продукції (опис, склад), представленого на сайті.

  1. МОМЕНТ УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ

4.1 Текст даного Договору є публічною офертою і діє для всіх відвідувачів сайту, що мають намір, бажання і можливості придбати Продукцію.

4.2 Акцепт оферти – придбання товару в порядку, передбаченому цим договором, за цінами, вказаними на сайті і згоду з умовами оплати і доставки товару.

4.3 Факт придбання Товару є беззаперечним прийняттям Покупцем умов цього Договору.

  1. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

5.1 Продавець зобов’язується:

5.1.1 Організувати передачу Товару Покупцеві згідно з умовами певних на сайті і обраних Покупцем, або узгоджених з Покупцем після оформлення замовлення.

5.1.2 Забезпечити Товар етикеткою, на якій вказано дата виготовлення.

5.1.3 Чи не розголошувати будь-яку приватну інформацію про Покупця, не надавати доступ до цієї інформації третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством або за бажанням самого Покупця.

5.2. Продавець має право:

5.2.1 Змінювати умови цього Договору, а також ціни на продукцію в односторонньому порядку, розміщуючи їх на сайті.

5.2.2 Всі зміни вступають в силу негайно з моменту публікації їх на сайті.

5.3 Покупець зобов’язується:

5.3.1 До моменту укладення Договору ознайомитися зі змістом Договору, умовами Договору і цінами на Продукцію.

5.3.2 До моменту здійснення замовлення ознайомитися зі складом Продукції умов її використання, зазначеним на сайті або по телефону.

5.3.3 На виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем останній повинен повідомити всі необхідні дані, однозначно ідентифікують його як Покупця, і достатні для доставки Покупцеві оплаченого товару.

5.3.4. Перед використанням Товару Покупець зобов’язаний ознайомитися з його складом, умовами зберігання та датою виготовлення.

5.3.5 З метою запобігання виникнення алергічної реакції на Продукт, Покупець повинен уважно прочитати склад, і встановити відсутність алергенів для себе. У разі, якщо Покупець знає про свою алергічну реакцію на будь-який складова Товару, він не використовувати його, щоб уникнути наслідків алергічної реакції.

5.3.6 Покупець зобов’язується під час оформлення замовлення вказати справжнє ім’я, на яке може бути відправлено і отримано відправлення. Покупець зобов’язується вказати справжні засоби зв’язку з ним, в іншому випадку він несе ризик отримання замовлення або несвоєчасного отримання замовлення.

5.4. Покупець має право:

5.4.1 Отримати оплачений товар в кількості, що відповідає його замовлення, в непошкодженій упаковці Товару, з етикеткою із зазначенням дати його виготовлення.

  1. ВІДМОВА ВІД НАДАННЯ ГАРАНТІЙ

6.1 Продавець робить все можливе, щоб забезпечити якісне надання послуг Покупцеві.

6.2 Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за Договором на час дії непереборної сили. Під непереборною силою розуміються надзвичайні і непереборні за даних умов обставини, що перешкоджають виконанню своїх зобов’язань сторонами за цим Договором. До них відносяться стихійні лиха (землетруси, повені і т.п.), обставини суспільного життя (воєнні дії, надзвичайні стани, найбільші страйки, епідемії і т.п.), заборонні заходи державних органів. Протягом цього часу сторони не мають взаємних претензій, і кожна зі сторін бере на себе ризик наслідків форс-мажорних обставин.

  1. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ЦІНИ ТОВАРУ

7.1 Ціни на товари визначаються у відповідних розділах сайту.

7.2 Ціни на товари і послуги залежать від кон’юнктури ринку. Продавець не може змінювати ціну для конкретного Покупця, в разі, якщо той вже прийняв умови Продавця і виконав у встановленому цим договором оплату товарів (послуг).

  1. ТЕРМІН ДІЇ ОФЕРТИ

8.1 Термін дії цієї оферти не обмежений.

8.2 Відкликання оферти може бути здійснений Продавцем в будь-який час, не є підставою для відмови від зобов’язань по вже виконаним продажу.

  1. ДОСТАВКА І ОПЛАТА ТОВАРУ

9.1 Умови доставки і оплати Товару вказані на відповідних сторінках сайту. Всі питання, що виникли в процесі оплати та отримання Товару, Покупець може з’ясувати по контактними даними в розділі Контакти.

9.2. Замовлення зроблені Покупцем у вихідні та святкові дні обробляються Продавцем в перший робочий день, про що Покупець повідомляється по вказаним ним реквізитами, телефоном.

  1. ІНШІ УМОВИ

10.1. Інформація про Продукції представлена ​​на сайті.

10.2. Покупець погоджується з отриманням матеріалів рекламного характеру про акції, розпродажі, маркетингові програми і т.д., електронній пошті, мобільним зв’язком, в тому числі на контактні дані, зазначені Покупцем в його профілі на сайті. У разі небажання отримувати таку інформацію, Покупець може написати лист про відмову від отримання інформації на адресу Продавця.

10.3. Приймаючи умови даної оферти, Покупець надає свою згоду на обробку (реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, відновлення, використання і знищення без вашої присутності) його персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».